Cukiernia

To nie tylko cukiernia… To fabryka słodkich marzeń…

onas

Dlaczego nasze produkty są tak wyjątkowe?

Jesteśmy lokalną firmą, znamy doskonale potrzeby naszych Klientów i spełniamy je na co dzień dostarczając wyjątkowe ciasta i torty oparte na naturalnych składnikach (śmietana kremówka 30%, prawdziwe masło, prawdziwy ser w sernikach, oraz alkohol w produktach z alkoholem). Korzystamy także ze świeżych składników oraz soczystych owoców takich jak truskawki, maliny, borówki, czereśnie czy wiśnie. W naszej cukierni znajdziecie Państwo codziennie świeżą dostawę naszych wypieków. Dzięki indywidualnemu podejściu stworzony przez nas tort może być indywidualnie dopasowany do Twoich wymagań i oczekiwań.

Czy wiesz, że?

W makowcach wykorzystujemy prawdziwy, naturalny mak. Kupujemy suchy mak, następnie go zaparzamy, odsączamy i mielimy tradycyjną metodą.

Nasza oferta

cakes

Torty

Na wyjątkowe okazje. Zapewne nic nie jest w stanie dorównać efektowności specjalnie tworzonym i zdobionym na daną okazję tortom.

torty-oferta
muffins

Na każdy dzień

Proponujemy także małe słodkości na codzień. Czekają na Państwa ciasta, babki, keksy, muffiny, cupcakes oraz drobne ciasteczka, aby osłodzić sobie każdy moment.

ciastka
giftbox1

Niezapomniany prezent

Ręcznie robione praliny z belgijskiej czekolady to prawdziwy podarunek z serca, w którym zamknięta jest pasja tworzenia i miłość do słodkości.

praliny-oferta
breads

Chlebki weselne oraz komunijne

Nie zapominamy również o tradycji, dlatego znajdą u nas Państwo również pięknie zdobione chlebki weselne oraz komunijne.

chlebki-oferta

Nasi Klienci

Napisz do nas